czwartek, 5 sierpnia 2010

XVI Przystanek Woodstock, Part #2

Jest i drugi post. Tutaj coś o warunkach, w których przyszło mi robić zdjęcia. Wiadomo, nigdy nie jest tak, żeby nie mogło być lepiej. W dużej mierze największą wadą fotografowania XVI Przystanku Woodstock, był brak potrzebnych obiektywów. Niestety z moim 50mm za wiele ciekawych ujęć zrobić nie mogłem. Całe szczęście, że znaleźli się dobrzy ludzie pożyczający czasami C 70-200mm 2.8, lub C 75-300 4-5.6.
Fosa znajdowała się z lewej strony, nad sceną. Tak więc głównie widzieliśmy plecy muzyków. Wejście do prawdziwej fosy, przed sceną, mieli fotoreporterzy Kręcioł Tv. Do naszej fosy, wejście mieli wszyscy z jakąkolwiek plakietką. Momentami trzeba było po prostu wystawić rękę przed ludzi i strzelać na ślepo... Chyba że ktoś miał Live View, wtedy wypadało to trochę lepiej. Dopiero na koniec pierwszego dnia udało się wydzielić w fosie miejsce dla fotoreporterów i dla widzów.
Mimo wszystko jestem zadowolony. Zostaliśmy bardzo miło ugoszczeni, ludzie z biura prasowego służyli pomocą i byli bardzo mili. Generalnie narzekać nie powinienem. Pewnie gdybym miał w/w C 70-200mm 2.8 ograniczyłbym się do samych pochwał. Kto wie, może już na przyszły Woodstock się uda. Tymczasem miłego oglądania!

Papa Roach

Nigel Kennedy
Tonic
JelonekPozostałe posty z Woodstocku: 1, 2

Relację mojego autorstwa, a w niej ponad 200 zdjęć, znajdziecie na portalu Andegrand.pl

5 komentarzy:

 1. zdjecia dobre, zaiste, pierwsze zdjecie tonic najbardziej przypadlo mi do gustu. tak wiec dziekuję. bez przypalu.

  OdpowiedzUsuń
 2. http://a.imageshack.us/img594/7749/woodstockxivmkarwacki01.jpg

  "Jedną mam kurwa!!!"

  OdpowiedzUsuń
 3. Hehe, ja tam widzę minę mówiącą "Łachmyty i Troglodyty - zginiecie":P

  OdpowiedzUsuń
 4. Nieważne jakim obiektywem robione, z jakiego miejsca, że są tylko plecki albo że flaga trochę odwrotnie założona - ważne, że to Papa Roach!
  Jeszcze raz dziękuję, że mogłam usłyszeć część wrzasków ze sceny! ;D ;*
  Reszta zdjęć- Phi! Narzekałeś, narzekałeś a jak zwykle robią wrażenie ;D
  Promyk

  OdpowiedzUsuń
 5. Synu! Ponownie Cię odnalazłam :D Muszę koniecznie przesłać linka Twojej drugiej mamie. Jesteśmy z Ciebie takie dumne!

  OdpowiedzUsuń